Hüdrogeel näomask GOLD COLLAGEN

30,00 €

Laos on
Kehtib 3 € allahindlus pakendile, kui osta 3 ja rohkem ühikuid.

Kogus:

Uuenduslik nahahoolduslahendus GOLD COLLAGEN®-ilt. See hüdrogeelmask on mõeldud kuivale ja väsinud nahale. Ainulaadne vees lahustuv bioloogiline maatriksmask on küllastatud täiustatud niisutavate ja taastavate ainetega. GOLD COLLAGEN® hüdrogeelmask on kliiniliselt tõestatud: parandab naha niiskustaset, parandab naha välimust ja sära, tõstab naha toonust ja vähendab pigmentatsiooni ja naha ebaühtlast tooni, muudab vananemise märgid vähem nähtavaks. Tänu uuenduslikule Second Skin tehnoloogiale kohandub meie hüdrogeelmask ideaalselt näo kontuuridega. Nahaga kokkupuutel on kohese jahutava toimega ning soojenenuna kehatemperatuurini tungivad täiustatud toimeaineid otse nahka.

Kasutamine: 1. Puhastage ja kuivatage näonahk põhjalikult. 2. Avage kotike ja võtke mask välja. 3. Kandke näole esmalt ülemine osa, seejärel alumine osa, eemaldage läbipaistev kile ja jätke toimima 15-30 minutiks. 4. Eemaldage mask ettevaatlikult. 5. Liigse niiskuse paremaks imendumiseks masseerige näonahka õrnalt sõrmedega.

Hoiatused: 1. Ainult välispidiseks kasutamiseks. 2. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt puhta veega. 3. Mitte kasutada kahjustatud või vigastatud naha, ekseemi, dermatiidi ja muude nahahaiguste korral. 4. Kui pärast maski kasutamist tekib nahaärritus, sügelus või ebamugavustunne, lõpetada kasutamine ja pöörduda arsti poole. 5. Allaneelamisel pöörduda arsti poole. 6. Maskid on ühekordselt kasutatavad, neid ei tohi uuesti kasutada. 7. Mitte ületada määratud kokkupuuteaega 30 minutit. 8. Pärast avamist kasutada maski 24 tunni jooksul. 9. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest ja soojusallikatest. 10. Ei soovitata päikesepõletuse korral.

Allahindluskoode ei summeerita teiste allahindluste või e-kaupluses www.gopestetika.ee kehtivate eripakkumistega.

Küsi

Sarnased tooted

VEGAN Gold Collagen (Toidulisandid)

soovitatakse veganitele ja taimetoitlastele

40,00 € / 1 Karp

Gold Collagen PURE (Toidulisandid)

soovitatakse neile, kes märkavad endal esimesi vanusega seotud muutusi

50,00 € / 1 Karp

Ostes rohkem kui 100 euro eest on kohale toomine tasuta 

paysera

www.gopestetika.ee

EE