SÜNDMUSTE KALENDER

2024-06-26

Registreerimine

Koolitus

Kas soovite leida iluvaldkonda tutvustavaid kvaliteetseid seminare? Sel juhul on meie ettevõtte korraldatud tutvustavad seminarid parim valik. Meil on suur kogemus seda tüüpi seminaride korraldamisel ja need on ette nähtud iluspetsialistide teadmiste täiendamiseks. Korraldame nii individuaalseid kui rühmaseminare, mida juhatavad oma ala tipptasemel professionaalid: hüaluroonsete täiteainete, mesoteraapia, mesoteraapiliste niitide või kanüüliga mesoteraapiliste niitide, biorevitalisatsiooni, PRP vereplasma, Mezopen ja Hyaluron Pen.

Mida te seminaride käigus õpite? Teile luuakse individuaalsed koolitustingimused, vastame kõigile teid huvitavatele küsimustele, anname teile kõik seminari materjalid. Vähe sellest, seminaridel ei ole ajapiiranguid, sest lõpuaeg sõltub ainult teist. Teisiti öeldes, õppejõud vastavad küsimustele ja aitavad teil mõista oluliste protseduuride peensusi, annavad kogu vajaliku teoreetilise teabe protseduuride täitmise tehnika mitmekesisuse kohta. Pärast seminaride lõppu annavad meie ettevõtte spetsialistid teile ka edaspidi täiendavaid konsultatsioone.

Meie eesmärgid: edastada võimalikult rohkem teavet, rõhutada olulisemaid aspekte, anda seminaride käigus ja pärast nende lõppemist kogu vajalikku abi. Ootame teid!

Küsimuste puhul kirjutage meile e-posti aadressil: admin@gopestetika.lt