Pluryal HÜALUROONITÄIDISED

Veel toodete kohta

KVALITEEDI GARANTII: Preparaatide Pluryal valmistamisel järgitakse rangeid rahvusvahelisi standardeid: ISO 13485 ja MDD93/42 (meditsiiniseadmed) ning ISO 22716 (kosmeetika). Enne turule viimist uuritakse ranget kvaliteedikontrolli rakendades põhjalikult iga toodet. 

ALALISED UUENDUSED: Pluryal on valmis pidevaks täiustumiseks ja investeerib selle nimel suure osa aastasissetulekust teaduslikeks uuringuteks ja arengule. Pluryal tutvustab uuenduslikku biorevitaliseerivate täiteainete (densifier) kontseptsiooni. Tegemist on täiesti uue põlvkonna süstitavate preparaatidega naha (näo ja keha), juuste ja intiimpiirkondade kosutuseks.

TEADUSLIKUD JA KLIINILISED UURINGUD: Kõigi Pluryali toodete ohutuse ja tõhususe tagamiseks teeme pidevalt kliinilisi uuringuid ja katsetusi. Meie asutatud akadeemia Pluryal Academy korraldab kogu maailmas koolitusi ja harivaid üritusi kõigile Pluryali tooteid kasutavatele esteetilise meditsiini spetsialistidele. Üritusel õpetatakse täpselt rakendama protokolle, tagamaks patsientidele parimad tulemused. 

TEADUS – MEIE KOMPETENTS

paysera

www.gopestetika.ee

EE